Oferta nagrań muzycznych, reklamowych, lektorskich

Do siedziby studia nagraniowego poszukujemy wokalisty/wokalistki sesyjnej. Więcej szczegółów na e-mail.

Studio nagrań wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt. Stół mikserski : Yamaha N12, mikrofony firmy Shure, perkusje Tama PP42S Starclassic , wzmacniacze gitarowe Marshall JVM 210 H, Marshall JVM 410 H wzmacniacz basowy Fender Bassmann 500 HD.

Artystą oferujemy możliwość wypożyczenia na sesje nagraniowe instrumentów, talerzy perkusyjnych i innego osprzętu w przystępnych cenach.

W celu wyceny dowolnej usługi w naszym studio nagrań prosimy o kontakt - staramy się ustalić ceny indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Standardowa stawka za godzinę nagrywania to 50 zł wraz z kosztem pracy realizatora.

Oferujemy również możliwość tzw. nocnych sesji nagraniowych dla artystów, którzy lubią poczuć moc i natchnienie muzyki w nocy. Nasze studio jest znakomicie wygłuszone panelami akustycznymi, więc nie zakłóca ciszy nocnej po godzinie 22.00. Jednak stawka wszelkich nagrań wtedy mnożona jest przez 1,5.

Studio nagrań jest w stanie także wykonać wszelkie nagrania z koncertów. Jednak w tym przypadku również prosimy o kontakt w celu ustalenia sposobu nagrywania z organizatorem imprezy , który odpowiedzialny jest za nagłośnienie koncertu.

Godziny otwarcia

Studio nagrań otwarte jest od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8-20 oraz soboty 8-14.